E-posta
Ön ödeme bulut platformu çözümü

Ön ödeme bulut platformu çözümünün arka planı

İnsanların günlük alışveriş ve yemek ihtiyaçlarını karşılamak için ekonominin gelişmesi ve insanların maddi yaşam standartlarının geliştirilmesi ile çok sayıda ticari kompleksin çeşitli yerlerde ortaya çıkmıştır. Ticari kompleksteki her kiracının elektrik tüketiminin yönetimi acilen çözülmelidir.


Ön ödeme bulut platformu çözümü sorunları

Kompleksin güç tüketimi büyümeye devam ederken ve güç kaynağı kalitesinin gereksinimleri artmaya devam ederken, çok sayıda elektrik faturası da vardır. Operatörlerin iş risklerini ve ticari komplekslerin yöneticilerini ağırlaştırır.


Ön ödeme bulut platformu çözümü

Ön ödemeli bulut platformu, elektrik satışlarının yönetimini ve tüccarların tüketimini daha iyi tamamlayabilir. Uzaktan gerçek zamanlı operasyon ve mülkiyet şirketlerinin gerçek zamanlı izleme kullanımı ve uygulanması kolaydır. İyi bir insan-makine arayüzüne sahiptir, verileri sayabilir ve yönetebilir ve veriler için gizlilik önlemleri almıştır. Yönetim seviyesini artırabilir ve şarj zorlukları problemini çözebilir.


Ön ödeme bulut platformu çözümü


Energy Meter Solutions Prepayment


Ön ödeme bulut platformu ana işlevi


Power Meter Solution Prepayment Main Function


Ön ödeme bulut platformu ağı


Power Meter Solution Prepayment NetworkÖn ödeme bulut platformu çözümünün avantajları

Ön ödeme bulut platformu çözümünün avantajları
  • Proje barındırma, yerinde kurulum yok:Proje sitesi, ön ödemeli sunucuları yapılandırma, veritabanları yükleme ve SMS modemleri gibi bir dizi işi kaydedebilir. Sadece çok fazla donanım maliyeti tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hata ayıklama ve bakım maliyetlerini de büyük ölçüde azaltır.

  • Uzaktan sayaç okuma, uzaktan elektrik satış:Sayaç okuma bilgileri, manuel sayaç okuma ihtiyacını ortadan kaldıran, hızlı ve kullanışlı olan ağ geçidi üzerinden gerçek zamanlı olarak bulut platformuna yüklenir; Merkezi finansal yönetimi gerçekleştirebilir, gerçek zamanlı güç teslimatı ve hile önlemek ve ev başına bir elektrik fiyatını desteklemek için şarj sürelerini karşılaştırın, Ev başına bir su fiyatı.

  • Bulut dağıtımı, grup stili ön ödeme:Sistem yazılımı yükseltme ve bakım artık müşterinin ağ ortamı tarafından rahatsız edilmeyecektir. Bulut düzgün bir şekilde dağıtılır ve yükseltme uygun ve hızlıdır; Müşterilerin müşteriyi yüklemesine gerek yoktur.

  • Erken uyarı miktarı:Yetersiz miktar veya arrears hatırlatma ve metre şarj hatırlatma, SMS yoluyla zamanında tüccarlar bilgilendirebilirsiniz.


  • Uzaktan kumanda:Bir dizi uzaktan kumanda, parametre ayarı ve uzaktan açma veya güç koruması gibi diğer işlemler, yönetim için uygun olan herhangi bir metrede yapılabilir.

Yenilik, verimlilik, birlik, bütünlük.
Acrel, güvenilir enerji ölçer ortağınız. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Bize ulaşın
Önerilen Acrel enerji ölçer ve ilgili ürünler
Acrel enerji ölçer ve ilgili ürünlerin diğer çözümleri
8618795636361 Michelle.zhou@email.acrel.cn
9 Xincheng yolu, Chengjiang caddesi, Jiangyin şehri, Jiangsu eyaleti, çin.