E-posta
Ürünler

Namstadyumu, zambiya'da Acrel güç izleme sisteminin uygulanması

Namstadyumu, zambiya'da Acrel güç İzleme sistemine genel bakış


Yardım zambiya'nın Ndola stadyumu, 40,000 kişiyi barındırabilecek ulusal bir stadyumdur. Stadyum, ndol banliyösündeki A3 otoyolunun yanında yer almaktadır. Toplam 203,300 metrekarelik inşaat alanı, zeminin 4 katı ve 452,080 metrelik bir bina yüksekliği ile toplam 55.80 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Toplam 27 düşük voltajlı güç dağıtım kabini ve 116 güç dağıtım devresi vardır.


Namstadyumu, zambiya'da Acrel güç izleme sisteminin tanıtımı


Zambiya'daki Ndola stadyumu yardımcı olmak için Acrel-2000 güç izleme sistemi kullanıldı. Sistem toplam 112 devreyi içerir ve güç dağıtım kabinine monte edilen sayaçlar ACR serisi ve PZ serisi çok fonksiyonlu güç ölçerlerdir.


Tasarım amacına ve fiili duruma göre, güç izleme sistemi üç katmanlı bir yapıya sahiptir. Alan ekipmanı katmanı, düşük voltajlı güç dağıtım kabinine monte edilen çok fonksiyonlu sayaçlardan oluşur ve veriler RS485 veri yolu ile yüklenir. İletişim yönetimi katmanı iletişim kabinindeki iletişim sunucuları, fotoelektrik dönüştürücüler ve endüstriyel Ethernet anahtarlarından oluşur ve işlevi alan cihaz katmanını ve istasyon kontrol yönetim katmanını bağlamaktır. İstasyon kontrol yönetimi katman ekipmanı (izleme sunucusu, UPS güç kaynağı, ekran vb.) izleme odasının iletişim toplama kutusuna monte edilir.


Düşük voltajlı güç dağıtım sisteminin gelen döngüsünün elektrik parametre koleksiyonu, üç fazlı voltaj, akım gibi tüm geleneksel güç parametrelerini ölçebilen ACR330ELH güç ölçerini kullanır. Aktif güç, reaktif güç, güç faktörü, frekans, aktif enerji, Ve voltaj ve akım 2-31 harmonik bileşenleri, akım ve voltaj dengesizliği derecesi gibi çeşitli güç şebekesi kalite parametrelerini izleyebilir. Bu cihaz 4 adet fotoelektrik izolasyon anahtarı giriş kontağına sahiptir, bu kontaklar, devrenin uzaktan sinyal anahtarı izlemesini gerçekleştirmek için akıllı devre kesiciyle işbirliği yapabilir. Bu ağ güç metre serisi ağırlıklı olarak trafo otomasyonu, dağıtım ağı otomasyonu, konut güç izleme, endüstriyel otomasyon, enerji yönetim sistemleri ve akıllı binalarda kullanılmaktadır.


Çıkış devresi, üç fazlı akımın ölçümünü ve anahtar sinyalinin algılanmasını tamamlayan PZ80L serisi güç ölçerini kullanır. Performanslar ve dükkanlar için devre tasarımı, üç fazlı akım ve anahtarlama sinyallerinin algılanmasına ve tüm geleneksel güç parametresi ölçümüne ve enerji ölçüm fonksiyonlarına dayanan ACR120EL metre serisini kullanır.


Namstadyumu, zambiya'da Acrel güç izleme sisteminde kullanılan ürünler


Application of Acrel Power Monitoring System in Ndola Stadium, Zambia


Namstadyumu, zambiya'da Acrel güç İzleme sisteminin proje özeti


Günümüzün güç dağıtım tesislerinin uygulanmasında, güç dağıtım güvenliği çok önemlidir. Bu makalede açıklanan Acrel-2000 güç izleme sistemi Ndola stadyumunda kullanılmaktadır. Güç dağıtım istasyonunun güç tüketiminin ve dağıtım devresinin gerçek zamanlı izlenmesini gerçekleştirebilir, sadece devrenin güç tüketimini görüntüleyemez, ama aynı zamanda ağ iletişim fonksiyonuna sahiptir ve iletişim yönetim makinesi ve bilgisayar ile bir güç izleme sistemi oluşturabilir.


Sistem, toplanan verileri analiz eder ve işler ve her bir güç dağıtım döngüsünün çalışma durumunu gerçek zamanlı olarak görüntüler. Bir pop-up alarm iletişim kutusu, ses istemi, SMS alarm ışığı vardır ve çeşitli elektrik enerjisi raporları, analiz eğrileri, grafikler vb. Üretir. Uzaktan sayaç okuma, analiz ve elektrik enerjisinin araştırılması için uygundur. Sistem güvenli, güvenilir ve operasyonda stabildir ve elektrik problemlerini çözmek için büyük ölçekli kamu binaları için gerçek ve güvenilir bir temel sağlar.


Namstadyumu, zambiya'da Acrel güç İzleme sistemi sitesinde fotoğraflar


Application of Acrel Power Monitoring System in Ndola Stadium,Zambia Ndola stadyumunda Acrel güç izleme sisteminin uygulanması, zambiya


Önerilen Acrel enerji ölçer ve ilgili ürünler
Acrel enerji ölçer ve ilgili ürünlerin diğer projeleri
8618795636361 Michelle.zhou@email.acrel.cn
9 Xincheng yolu, Chengjiang caddesi, Jiangyin şehri, Jiangsu eyaleti, çin.